A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Великокопанівський ліцей
Великокопанівської сільської ради
Херсонського району Херсонської області

НУШ

Дата: від до Скинути

Як правильно організувати навчальний процес:вправи для школярів

Незабаром для українських школярів стартує новий навчальний рік, тож варто нагадати, як правильно організувати режим цього процесу. Він має включати чергування різних видів діяльності та відпочинку. Шкільні заняття передбачають поєднання психічного, динамічного та статичного навантаження на окремі органи та на весь організм у цілому.

10:12 31.08.2023

Як розвивати відповідальність у дитини: поради для вчителів та батьків

Вміння брати відповідальність за свої вчинки – невід’ємна складова процесу розвитку людини. Саме тому Нова українська школа ставить собі за мету розвинути громадянські та соціальні компетентності кожного учня. Для Проєкту “Навчаємось разом: дружня школа” психологиня та консультантка в дитячо-батьківських стосунках Марина Вєжис розповідає, як навчити дитину нести відповідальність за власні слова та вчинки протягом життя.

16:02 10.03.2023

Школа для всіх: як створити атмосферу дружби та прийняття в інклюзивному класі

Одна із найважливіших складових Нової української школи – організація навчального процесу на засадах інклюзії. Як створити доброзичливу атмосферу в інклюзивному класі, Проєкту “Навчаємось разом: дружня школа” розповіла вчителька початкових класів, логопед Анна Юрченко.

16:53 02.03.2023

Навчаємось разом: залученість батьків до шкільного життя дитини

Сучасні батьки залучені до процесу виховання дітей більше, ніж будь-коли раніше. Те саме стосується й шкільної освіти. Як мудро «включитися» у навчання свого коханого школяра, не перегнути палку з мотивацією та не ходити до школи вдруге, розповідають журналісти Проєкту «Навчаємось разом: дружня школа».

17:03 15.02.2023

Розвиток громадянської компетенції в НУШ: що потрібно знати?

Свідомий школяр, а отже — громадянин. Учні Нової української школи вчаться реалізовувати свої громадянські права та обов’язки. Детальніше розкажуть журналісти Проєкту «Навчаємось разом: дружня школа»

16:57 12.02.2023

Позитивне оцінювання та самооцінювання – як проводити і навчити цього учнів

Якщо педагог під час оцінювання наголошуватиме на проблемах, демонструватиме владу, розділятиме дітей на “хороших” і “поганих”, намагатиметься урівняти їхні досягнення, протиставлятиме їх та орієнтуватиметься на їхню поведінку в минулому (“ти завжди кажеш недоречно”), то таке оцінювання не буде підтримувальним та не допомагатиме учням рухатися своєю освітньою траєкторією.

15:30 19.01.2023

Виховуємо лідера: як допомогти школяреві розвинути його лідерські навички й навчити його працювати в команді?

Освіта в Новій українській школі ґрунтується на розвитку ключових компетентностей. Лідерство та вміння працювати в команді – не останні з них. Як виявити та розвинути лідерські якості у дитини? Чи може лідер бути командним гравцем? Відповіді шукали журналісти Проєкту “Навчаємось разом: дружня школа”.

16:55 09.01.2023

Як ефективно вивчати українську та іноземні мови в багатомовному середовищі? Підхід Нової української школи

Подорожі світом, віддалена робота, онлайн-спілкування з іноземними друзями та партнерами, міграції, мультикультурність, глобалізація – якщо раніше іноземна мова була звичайним шкільним предметом, тепер це життєва необхідність. Як навчати дітей різним мовам і як зберегти при цьому любов до рідної, досліджували журналісти Проєкту «Навчаємось разом: дружня школа».

15:33 15.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень