НУШ

Підходи Нової української школи, або Шлях до дитячого серця

Реформа Нової української школи передбачає інноваційні підходи до навчання в початковій школі. Про дитиноцентризм, інтегроване навчання, розвиток життєво важливих компетенцій та інші зміни розкаже стаття Проєкту «Навчаємось разом: дружня школа».

15:31 15.12.2022

Взаємоповага, власна думка та право на помилку: створюємо дружній освітній простір у НУШ

Нова українська школа – це особливий освітній простір, у якому панує повага до прав, свобод та інтересів кожного. Що потрібно для створення учнівського колективу, в якому кожен почуватиметься важливим, команді Проєкту «Навчаємось разом: дружня школа» розповів практичний психолог Руслан Анчаков.

16:01 14.12.2022

Залишайся у професії: лайфхаки для вчителів на період воєнного стану

На початку повномасштабної війни професійний розвиток педагогів відійшов на другий план. Утім, напередодні початку нового навчального року вчителі повертаються до звичного режиму роботи та самоосвіти. Розповідаємо про те, якими будуть умови роботи українських педагогів в умовах війни, а також про те, які сфери професійного розвитку нині найбільш популярні серед працівників галузі освіти.

15:25 10.09.2022