Навчальний рік 2022/2023

До уваги!

Шановні учні та батьки, основною платформою для отримання завдань є   nz.ua  – “Електронні щоденники”.  Відеоуроки вчителі проводять згідно з розкладом. У зв'язку із ситуацією, яка склалася на території села (окупація населеного пункту, відсутність сталого інтернету, світла, небезпека через бойові дії, проживання у прифронтовому селі)  навчальні заняття організовуються наступним чином:     - через Viber      - через Telegram        - через  ZOOM    - через Google Meet                                 Завдання розміщуватимуться у класних групах та у гугл-класах.                   Зворотній зв'язок можна здійснювати через електронну пошту кожного вчителя.                          Для консультацій звертайтеся до відповідального за освітній процес у навчальному закладі та класних керівників.         Здобуватимемо українську освіту РАЗОМ!!!

12:00 01.10.2022

Режим роботи Великокопанівського ліцею під час дистанційного навчання

Організація освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання. Режим роботи на дистанційному форматі передбачає синхронну та/або асинхронну взаємодію вчителя та учнів під час занять.У синхронному режимі вчитель та учні одночасно перебувають в електронному освітньому середовищі або спілкуються за допомогою засобів аудіо-, відеоконференції. Відповідно до нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, який діє з 1 січня 2021 року, передбачаються вимоги до організації роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами.

11:05 30.09.2022