Наказ

75131, Херсонська обл..,Херсонський р-н.,с.Великі Копані, вул. Андреєва,16

тел..48178,факс 48140   E-mail: school_kopani@

НАКАЗ

Від 04.10.2021 року                                                                                                      № 297

Про підготовку до проведення

засідання педагогічної ради

На виконання річного плану роботи школи на 2021-2022 навчальний рік, з метою реалізації завдань Концепції Нової  української школи, узагальнення досвіду, якісної підготовки до засідання педагогічної ради, активізації роботи педагогічних працівників над методичною темою школи «Формування основних груп компетентностей учнів в умовах сучасної школи», залучення вчителів до підготовки  проведення педагогічної ради,

НАКАЗУЮ:

1.Провести засідання педагогічної ради «Майстерня дистанційного уроку»

28.10.2021 р.

2. Затвердити порядок денний педагогічної ради:

2.1. Якісна освіта: досвід, реалізація, перспективи.

2.2.Шляхи підвищення освіти в умовах Нової української школи.

2.3. Лайфхаки з дистанційного навчання.

2.4.Сучасний урок – якісний урок.

2.5. Реалізація права дітей з особливими освітніми потребами на отримання якісної освіти в умовах дистанційного навчання.

2.6. Про збереження гармонійного психоемоційного стану освітнього процесу в умовах карантину.

2.7. Анкетування педагогічних працівників щодо дистанційного навчання.

2.8. Виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2.9. Різне

2.  Створити  творчу  групу з питань  підготовки до засідання педагогічної ради у складі: Коцар В.М. – директор школи; Євдокименко Н,М. – заступник директора з навчально-виховної роботи; Олексюк О.А. – заступник директора з навчально-виховної роботи; Забавська Т.В.. – заступник директора з виховної роботи; Скрипець Ю.А. – практичний психолог; Самсонова О.В. – учитель зарубіжної літератури;  Буганова М.С. – учитель початкових класів; Терещенко Н.А. – учитель початкових класів; Бокова С.С. – учитель початкових класів;  Зубатюк Л.М. – учитель англійської мови; Шашкевич О.О. – учитель інформатики; Лобода Ю.В. – соціальний педагог; Хоменко О.А. – учитель математики; Гуріна М.В. – учитель англійської мови; Кривошея В.М. – учитель зарубіжної літератури; Новікова І.В. – учитель історії і правознавства; Чучман О.К. – асистент вчителя; Хоменко В.В. – асистент вчителя.

До 07.10.2021 року

3.   Призначити відповідальними за підготовку до засідання педагогічної ради: Коцар В.М., директора школи, Олексюк О.А., заступника директора з навчально-виховної роботи, з першого питання; Євдокименко Н.М., заступника директора з навчально-виховної роботи, Забавську Т.В., заступника директора з виховної роботи з другого питання; Гуріну М.В., учителя англійської мови, Зубатюк Л.М., учителя англійської мови, Кривошею В.М., учителя зарубіжної літератури, Шашкевич О.О., учителя інформатики, Новікову І.В., учителя історії і правознавства з третього питання; Буганову М.С., Терещенко Н.А., Бокову С.С., учителів початкових класів, Самсонову О.В., учителя зарубіжної літератури, Хоменко О.А., учителя математики з четвертого питання; Чучман О.К., асистента вчителя, Хоменка В.В., асистента вчителя з п’ятого питання; Скрипець Ю.А., практичного психолога з шостого питання; Лободу Ю.В., соціального педагога із сьомого питання.

З 04.10.  по 26.10.2021 року

4.  Членам творчої групи до 27.10.2021 року підготувати доповіді-презентації, матеріали практичної частини з вищезазначених тем, анкетування педагогів.

5.   Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                  Валентина КОЦАР

Виконавець: О.А.Олексюк (0509465802)