Дата: 21.02.2024 19:28

Сьогодні, 21 лютого, у світі відзначається Міжнародний день рідної мови. Свято започаткували на XXX сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в Парижі. Подія відбувалася з 26 жовтня по 17 листопада 1999 року.

Мова – це про ідентичність, яка допомагає будувати справжнє суспільство, та незалежність країни. Для українців вона стала справжньою зброєю та символом боротьби, яка триває з початку російсько-української війни.

Учні та вчителі ліцею відзначили це свято з ентузіазмом та патріотизмом. Діти продемонстрували свою глибоку повагу та любов до рідної мови та країни через різноманітні заходи та конкурси. З великим задоволенням взяли участь у лінгвістичних вікторинах та філологічних іграх. Кожен здобувач освіти 1- 11 класу із задоволенням долучився до заходів.