Проект "Карта професій"

Дата: 27.02.2023 19:00

Карта професій – унікальний освітній проєкт Центру «Розвиток КСВ» в рамках платформи Career Hub, що успішно реалізується в Україні з 2016 року за підтримки донорів і українських компаній.

На сьогодні партнерами проєкту вже стали: USAID Проєкт енергетичної безпеки, Unicef, Міністерство молоді та спорту України, Метінвест Холдинг, Астарта-Київ, Монсанто Україна, Сварог Вест Груп, Harveast Holding, Syngenta, Arzinger, Baker & McKenzie, DLA Piper, Василь Кісіль і Партнери, UKRSIBBANK BNP Paribas Group, ПУМБ, Bakotech, SAP, Леруа Мерлен, Watsons Україна та Віннер Україна..

Питання професійного самовизначення як ніколи актуальне для України, адже:

• діти не знають про різноманіття професій та обирають спеціальність, керуючись стереотипами, а не реальними фактами;

• випускники/ці школи не розуміють, як будувати кар’єру;

• діти та їхні батьки обирають закордонну освіту, нехтуючи можливостями в Україні.

Партнери об’єднались для того, щоб допомогти школярам/кам пізнати різноманітність світу професій, важливі навички та кар’єрний шлях у різних професійних сферах. Завдяки складовим проєкту діти зможуть дослідити свої інтереси та здібності, дізнатись про реалії професій та можливості початку кар’єри від успішних фахівців/чинь, а найголовніше, запланувати власну кар’єру, починаючи зі школи до реалізації у професії.