Біологія та екологія

Дата: 10.03.2023 18:34

Навчальні програми

1. Навчальна програма для закладів загальної середньої освіти з біології (6-9 класи)

Підручники

1. «Біологія» (автори: Костіков І.Ю., Волгін С.О., Додь В.В., Сиволоб А.В., Довгаль І.В., Жолос О.В., Скрипник Н.В., Ягенська Г.В., Толстанова Г.М., Ходосовцев О.Є.)

Навчально-методичні посібники

1. Посібник «Захопливий світ біології» (автори: Каліберда М.С, Панов В.В., Чайковська М.А.)
  2. Посібник «Біологія» (автор: Коршевнюк Т.В.)

Підручники

1. «Біологія» (автори: Остапченко Л.І., Балан П.Г., Серебряков В.В., Матяш Н.Ю., Горобчишин В.А.)

Навчально-методичні посібники

1. Посібник « Біологія» (автори: Вербицький В.В., Рибалко Л.М.)
  2. Посібник «Тварини лікують» (автори: Заморока А.М., Драгулян М.В.)
  3. Навчально-наочний посібник «Синхронне та асинхронне навчання біології: технологія QR-кодування (7 клас)» (укладач Кісільова М.В.; за ред. Удовиченко І.В.)

Підручники

1. «Біологія» з поглибленим вивченням (автори: Задорожний К.М., Рудич М.В.)

Навчально-методичні посібники

1. Посібник « Біологія» (автор Матяш Н.Ю.)

Підручники

1. «Біологія» (автори: Андерсон О.А., Вихренко М.А., Чернінський А.О.)
  2. «Біологія» (автор Задорожний К.М.)
  3. «Біологія» (автори: Межжерін С.В., Межжеріна Я.О.)
  4. «Біологія» (автори: Остапченко Л.І., Балан П.Г., Поліщук В.П.)
  5. «Біологія» (автор Соболь В.І.)
  6. «Біологія» (автори: Шаламов Р.В., Носов Г.А., Литовченко О.А., Каліберда М.С.)

Навчально-методичні посібники

1. Посібник «Біологія» (автор Козленко О.Г.)

Біологія і екологія

Навчальні програми

1. Навчальна програма для закладів загальної середньої освіти з біології (10-11 класи)

Підручники

1. «Біологія і екологія» (автори: Андерсон О.А., Чернінський О.А, Вихренко М.А.)
  2. «Біологія і екологія» (автор Задорожний К.М.)
  3. «Біологія і екологія» (профільний рівень) (автори: Задорожний К.М., Утєвська О.М.)
  4. «Біологія і екологія» (автори: Остапченко, Л.І., Балан П.Г., Компанець Т.А., Рушковський С.Р.)
  5. «Біологія і екологія» (автор Соболь В.І.)
  6. «Біологія і екологія» (автори: Шаламов Р.В., Носов Г.А., Каліберда М.С., Коміссаров А.В.)

Підручники

1. «Біологія і екологія» (автори: Андерсон О.А., Вихренко М.А., Чернінський А.О., Міюс С.М.)
  2. «Біологія і екологія» (автор Задорожний К.М.)
  3. «Біологія і екологія» (профільний рівень) (автори: Задорожний К.М., Утєвська О.М., Леонтьєв Д.В.)
  4. «Біологія і екологія» (автори: Остапченко Л.І., Балан П.Г., Компанець Т.А., Рушковський С.Р.)
  5. «Біологія і екологія» (автор Соболь В.І.)
  6. «Біологія і екологія» (автори: Шаламов Р.В., Каліберда М.С., Носов Г.А.)

Навчально-методичні матеріали

1. Збірник завдань для розвитку природничо-наукової компетентності учнів у форматі PISA (укладач Калініна Л.М.)
  2. Методичний посібник «Навчання біології учнів основної школи» (автори: Матяш Н.Ю., Коршевнюк Т.В., Рибалко Л.М., Козленко О.Г.)
  3. Методичний посібник для вчителя «Медіаграмотність на заняттях з біології» (автори: Каліберда М.С., Шаламов Р.В.)
  4. Навчально-методичний посібник «Онлайн-безпека учасників освітнього процесу в умовах дистанційного і змішаного навчання» (автори: Доценко С.О., Ворожбіт-Горбатюк В.В., Собченко Т.М.)
  5. Посібник «PISA: природничо-наукова грамотність» (укладачі: Вакуленко Т.С., Ломакович С.В.,Терещенко В.М., Новікова С.А.)

Освітні портали

1. Всеукраїнська школа онлайн