Радіодиктант від Пса Патрона

Дата: 01.04.2023 16:26

4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, Пес Патрон проведе для дітей молодшої та середньої школи радіодиктант з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами.

Диктант звучатиме на хвилях Українського Радіо 4 квітня о 15:00.

А перед диктантом, о 14:40, в ефірі Українського Радіо говоритимемо з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

❓️Де можна послухати на написати Радіодиктант від Пса Патрона до Всесвітнього дня з мінної просвіти :

🚩Прямий ефір Українського радіо на FM-частоті;

🚩Сайт Українського Радіо;

🚩YouTube Українського Радіо;

🚩у мобільному застосунку suspilne.radio

у додатку "Дія";

🚩онлайн на YouTube чи Facebook сторінках ЮНІСЕФ та ДСНС.

Цікаво, що допомогатиме з прочитання тексту диктанту Михайло Капрань — актор, що озвучує Пса Патрона в однойменному мультфільмі.

📸📸📸Знімайте фото та відео, як ваші діти пишуть диктант, і публікуйте в соцмережах з хештегом #СпільноДиктант.

Перевірити правильність написання диктанту можна буде за дві години після його завершення у соціальних мережах та на офіційних сайтах ЮНІСЕФ, ДСНС та Українського Радіо.