Заява булінг

Директору

Великокопанівського ліцею

Коцар Валентині Миколаївні

75131, Херсонська обл., Херсонський р-н, с. Великі Копані, вул. Миколи Андреєва, буд. 16

05542 48140, 05542 48178

Григоренка Григорія Георгійовича

Адреса проживання

Контактний телефон

Email для зворотного зв’язку

Заява

Я, Прізвище Ім’я По батькові, учень/учениця 123-А класу.

Відповідно до ЗУ «Про звернення громадян» та абзацу 2 статті 9 ЗУ «Про охорони дитинства» звертаюсь за захистом своїх прав та законних інтересів, що були порушені внаслідок булінгу.

Виклад фактів, що описують булінг.

Відповідно до статті 26  ЗУ «Про освіту», статті 1734 Кодексу України про Адміністративні правопорушення та ЗУ «Про звернення громадян»,  прошу:

1. Розглянути заяву по суті відповідно та повідомити мене про всі вжиті заходи у відповідь на це звернення.

2. Скликати комісію з питань розгляду випадків булінгу та повідомити мене про результат проведеного розслідування та вжиті заходи реагування.

3. Повідомити  органи Національної поліції України та Службу справах дітей про випадок булінгу.

4. Забезпечити у закладі освіти безпечне освітнє середовище, вільне від булінгу.

""