УВАГА! НАБІР ДО 1 КЛАСУ!

Дата: 20.03.2024 10:27

Набір учнів до першого класу на 2️024➖2️025 навчальний рік🔔

Шановні батьки майбутніх першокласників❗

Розпочато прийом заяв до 1️⃣ класів на 2️024➖2️025 навчальний рік до Великокопанівського ліцею за українською програмою.

Заяви приймаються на електрону пошту школи : school_kopani@ukr.net

та на сторінці Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100093593741842

Зарахування буде проводитись відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України.

Зарахування до закладу здійснюється відповідно до наказу директора, що видається на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

✅копія свідоцтва про народження дитини;

✅Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

В закладі створені всі умови для отримання повної загальної середньої освіти в новій українській школі ( форма навчання - відповідно до безпекової ситуації )🏫